Cube Group wypromuje Tlenofon

Cube Group, agencja specjalizująca się w marketingu SEM/SEO, została wybrana do przeprowadzenia działań reklamowych w Internecie dla operatora telefonii internetowej – Tlenofonu.
Przedmiotem podpisanej kilka dni temu umowy jest m. in. zaplanowanie, zarządzanie i kontrola efektywności działań promocyjnych Tlenofonu w wyszukiwarce Google oraz w programach afiliacyjnych m. in.: Afilo, Novem, a także Zanox.

Działania Cube Group stanowić będą podstawę rozpoczynającej się w najbliższych dniach  w Internecie intensywnej kampanii reklamowej Tlenofonu promującej najnowsze korzyści wynikające z użytkowania telefonii internetowej (VoIP).

„ Wysoką skuteczność poprawnie przeprowadzonych działań SEM i SEO potwierdziliśmy wynikami przeszło tysiąca kampanii zrealizowanych dla naszych Klientów – mówi Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group. „ Kampania internetowa Tlenofonu to nasze kolejne wyzwanie. Z jednej strony opiekunowie Klienta zadbają o pozycjonowanie Tlenofonu w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce –  Google, z drugiej codziennie będą śledzić przebieg kampanii prowadzonej za pomocą programów partnerskich i dokonają wyborów odnośnie najbardziej efektywnych form i miejsc emisji reklam. Od tej chwili to również od nas zależy skala sukcesu kampanii Tlenofonu w Internecie”.

Z roku na rok wzrasta liczba osób zainteresowanych telefonią internetową. Według najnowszych statystyk z Tlenofonu korzysta obecnie kilkaset tysięcy osób.
„ Celem szeroko zakrojonej kampanii internetowej jest dotarcie z ofertą telefonii internetowej Tlenofon do potencjalnych użytkowników” – wyjaśnia Jacek Świderski członek zarządu o2.pl Sp. z o.o., operatora Tlenofonu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top