Digital Economy Catalog – e-Izba przygotowała katalog firm i usług e-commerce

Opublikowano: 13 kwietnia 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gdzie szukać firm, które pomogą nam zbudować i prowadzić biznes online? Którzy przedsiębiorcy e-commerce mają odpowiednie narzędzia, by nasza działalność w sieci była prowadzona profesjonalnie? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie zarówno przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem działalności w branży e-commerce, jak i instytucje publiczne, które szukają informacji o branży.

Digital Economy Catalog – e-Izba przygotowała katalog firm i usług e-commerce 1Izba Gospodarki Elektronicznej wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku. Przygotowała katalog firm i usług e-commerce oferowanych przez członków oraz partnerów zrzeszonych w e-Izbie pt. „Digital Economy Catalog”. Stanowi on nie tylko bazę firm pomocnych w prowadzeniu działalności handlu elektronicznego w tym transgranicznego. To przede wszystkim baza skupiająca w jednym miejscu informacje na temat kontrahentów, w tym liderów branży e-commerce.

Digital Economy Catalog powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku, a także ministerstw, z którymi e-Izba na bieżąco współpracuje.  Katalog w miniaturze odzwierciedla kształt polskiego rynku cyfrowego – znajdują się w nim opisy działalności firm należących do Izby Gospodarki Elektronicznej. Są wśród nich: sprzedawcy detaliczni (B2C), platformy e-commerce (B2C, C2C, B2B), płatności on-line, usługi oraz rozwiązania IT dla e-commerce, e-usługi, treści cyfrowe, logistyka i dystrybucja. Każda z firm będących naszym członkiem otrzymuje również stempel potwierdzający działalność w biznesie cyfrowym – podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Zarządu e-Izby.

Katalog można pobrać ze strony eizba.pl.

Dawid ZarazińskiDigital Economy Catalog – e-Izba przygotowała katalog firm i usług e-commerce

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.