Divante mobilnie dla Grupy Allegro

Divante Sp. z o.o. wygrała przetarg na realizację serwisów mobilnych dla należącej do Grupy Allegro otoMoto Sp. z o.o. – właściciela znanych serwisów ogłoszeniowych. W ramach nawiązanej współpracy przygotowane zostaną mobilne kanały dla istniejących już, popularnych serwisów spółki. Pierwszymi realizowanymi w postaci mobilnej serwisami będą otoMoto.pl oraz otoDom.pl.

Mobilne wersje serwisów zostaną opracowane na bazie analizy potrzeb użytkowników telefonów komórkowych. Mają one jak najpełniej realizować funkcje oferowane przez serwisy klasyczne, jednocześnie zapewniając łatwość użytkowania.

Wybraliśmy Divante gdyż jest to jedna z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych agencji, która jest w stanie sprostać tak wielkiemu zadaniu jakim jest stworzenie mobilnych wersji naszych głównych serwisów ogłoszeniowych otoMoto i otoDom – mówi Dawid Piaskowski z Grupy Allegro

Naszym celem jest tworzenie prostych w użyciu aplikacji biznesowych. Postrzegamy platformy mobilne – takie jak Mobile Web, iPhone, Android jako kolejne składniki wielokanałowego eBiznesu. Cieszy nas potencjał współpracy z tak uznanym podmiotem jakim jest Grupa Allegro – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top