Divante srebrnym partnerem Magento

Spółka Divante z Grupy OEX została srebrnym partnerem Magento. Divante to jeden z największych partnerów Magento w Europie. W zespole spółki pracuje 80 developerów Magento, co umożliwia realizowanie nawet najbardziej złożonych projektów w krótkich terminach.

Logo DivanteTo wielki zaszczyt, ale także nowe wyzwanie. Stoimy u progu ery Magento 2. Naszym zadaniem jest znalezienie kolejnych rozwiązań opartych na nowej, ulepszonej wersji, które pozwolą klientom osiągać dalsze sukcesy w e-handlu – powiedział Tomasz Karwatka, CEO Divante.

Magento ma przyjemność powitać Divante w gronie swoich Silver Solution Partnerów. Firma wykazała się najwyższą jakością oferowanych usług, co zadecydowało o ustanowieniu partnerstwa. Divante jest również naszym partnerem w projekcie realizowanym dla jednego z największych i najbardziej wymagających klientów Magento, co dodatkowo świadczy o poziomie usług spółki – powiedział Art Boyd, Senior Director and Head of Channel Sales.

Divante posiada doświadczenie we wdrażaniu projektów bazujących na technologii Magento w obszarach B2B oraz B2C w Europie oraz USA. Spółka zajmuje się także integracją pomiędzy Magento a systemami zewnętrznymi (m.in. SAP, Microsoft, IBM, Pivotal). W 2016 roku Divante znalazło się w finale konkursu Magento za najlepsze User Experience dla B2B dla TIM SA.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry