Divante srebrnym partnerem Magento

Opublikowano: 23 czerwca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Divante z Grupy OEX została srebrnym partnerem Magento. Divante to jeden z największych partnerów Magento w Europie. W zespole spółki pracuje 80 developerów Magento, co umożliwia realizowanie nawet najbardziej złożonych projektów w krótkich terminach.

Logo DivanteTo wielki zaszczyt, ale także nowe wyzwanie. Stoimy u progu ery Magento 2. Naszym zadaniem jest znalezienie kolejnych rozwiązań opartych na nowej, ulepszonej wersji, które pozwolą klientom osiągać dalsze sukcesy w e-handlu – powiedział Tomasz Karwatka, CEO Divante.

Magento ma przyjemność powitać Divante w gronie swoich Silver Solution Partnerów. Firma wykazała się najwyższą jakością oferowanych usług, co zadecydowało o ustanowieniu partnerstwa. Divante jest również naszym partnerem w projekcie realizowanym dla jednego z największych i najbardziej wymagających klientów Magento, co dodatkowo świadczy o poziomie usług spółki – powiedział Art Boyd, Senior Director and Head of Channel Sales.

Divante posiada doświadczenie we wdrażaniu projektów bazujących na technologii Magento w obszarach B2B oraz B2C w Europie oraz USA. Spółka zajmuje się także integracją pomiędzy Magento a systemami zewnętrznymi (m.in. SAP, Microsoft, IBM, Pivotal). W 2016 roku Divante znalazło się w finale konkursu Magento za najlepsze User Experience dla B2B dla TIM SA.

Sylwester KozakDivante srebrnym partnerem Magento

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.