E-financial planuje debiut na New Connect

Prawdopodobnie na przełomie I i II kwartału 2008 roku wrocławska spółka E-financial zadebiutuje na rynku NewConnect.
Trwają już szeroko zakrojone przygotowania do wejścia spółki E-financial na giełdę New Connect. Dobiegają końca prace związane z przekształceniem firmy w spółkę akcyjną.

– Debiut giełdowy zwiększy tempo rozwoju firmy i ugruntuje naszą rynkową pozycję pośród wydawców mediów internetowych. Sektor mediów finansowych, w którym działamy, to rynek coraz prężniej rozwijający się, a tym samym coraz bardziej konkurencyjny. Debiut giełdowy pozwoli nam dalej realizować nasze cele i projekty, pozwoli także pozyskać dodatkowy kapitał na realizację zaplanowanych przedsięwzięć i planów dalszej ekspansji. Z oferty  w trybie private placement chcielibyśmy pozyskać około 1,5 – 2 mln. złotych. – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-financial Sp. z o.o.

E-financial Sp. z o.o. specjalizuje się m.in. w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Spółka jest właścicielem grupy mediowej inwestycje.pl, która w ogólnym zestawieniu najpopularniejszych w Polsce serwisów tematycznych, zajmuje 12. miejsce w kategorii „Biznes, Finanse, Prawo”, posiadając ponad 420 000 unikalnych użytkowników i generując ponad 3 890 000 odsłon (Megapanel, PBI/Gemius, listopad 2007 r.). Spółka czerpie dochody z reklamy internetowej i pośrednictwa finansowego. W przyszłości jej rozwój ma się opierać zarówno na tworzeniu kolejnych projektów, jak również na dalszych przejęciach już istniejących serwisów.

– Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi założeniami, to w ciągu 2-3 lat od debiutu na New Connect, chcielibyśmy wejść na główny parkiet GPW. – dodaje Grzegorz Czapla.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top