e-mailing.pl także dla użytkowników prywatnych

Opublikowano: 5 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W przeciągu ostatniego miesiąca wprowadzonych zostało kilka istotnych modernizacji w systemie e-mailing.pl. Główną zmianą było wprowadzenie do systemu dodatkowej bazy business to customer (b2c).

Teraz również osoby prywatne będą mogły dokonywać rejestracji w serwisie. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych baza została zgłoszona do instytucji Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Do tej pory serwis gromadził wpisy jedynie osób związanych z biznesem (pracodawców i pracowników firm oraz urzędów). Dzięki dodatkowej bazie b2c, osoby ze sfery biznesu, zainteresowane w przyszłości e-mailingiem, czyli podstawową funkcją serwisu, będą mogły dotrzeć ze swoją ofertą również do osób prywatnych.

Małym zmianom uległ również układ menu głównego i pomocniczego oraz treść, położenie i układ graficzny niektórych stron. Ponadto, w związku z ciągłym wzrostem liczby odwiedzin serwis został przeniesiony na nowy, szybszy i bardziej stabilny serwer.

E-mailing.pl to pierwszy w Polsce serwis e-commerce, przeznaczony do bezpośredniego marketingu e-mailowego on line, skierowany do sektora business to business (b2b) oraz business to customer (b2c). Serwis, dostępny pod adresem http://www.e-mailing.pl umożliwia bezpłatną rejestrację, a następnie otrzymywanie profilowanych informacji zgodnych z zainteresowaniami użytkownika.

http://www.e-mailing.pl

Sylwester Kozake-mailing.pl także dla użytkowników prywatnych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.