ePodpis w Plusie

MobiTrust należący do grupy kapitałowej One-2-One podpisał umowę, na mocy której jeszcze w tym roku w Polsce oferowany będzie podpis elektroniczny w telefonie komórkowym. Umowa ma strategiczne znaczenie dla rozwoju spółki przygotowującej się do debiutu na NewConnect.

Porozumienie podpisane zostało na czas nieokreślony i zakłada długofalową współpracę. Bezpieczny Mobilny Podpis Elektroniczny to rozwiązanie, rozwijane w ramach grupy One-2-One, która posiada 43,62 % akcji spółki MobiTrust.

Podpisanie umowy z Polkomtelem umożliwi nam wykorzystanie sieci sprzedaży tego operatora do masowej dystrybucji usługi. Nasze rozwiązanie wykorzystuje certyfikat kwalifikowany, a więc może być wykorzystywane w kontaktach z ZUS-em i Urzędami Skarbowymi. – mówi Mariusz Malec Prezes One-2-One.

Mobilny ePodpis wykorzystuje do uwierzytelnienia kartę SIM i telefon komórkowy. Jest to tańsza i prostsza alternatywa dla dotychczas oferowanych rozwiązań. ePodpis dostępny będzie w sieci PLUS GSM.

Bezpieczny Mobilny Podpis Elektroniczny pozwala między innymi na bezpieczne:
•    Wymienianie dokumentów drogą elektroniczną z urzędami – ZUS i Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami.
•    Składania podań administracyjnych drogą elektroniczną.
•    Uwierzytelniania faktur elektronicznych.
•    Uwierzytelniania transakcji w systemie bankowości elektronicznej.
•    Wymianę dokumentów z partnerami biznesowymi drogą elektroniczną

Spółka MobiTrust jest w trakcie przygotowywania się do debiutu na giełdowym rynku NewConnect. IPO nastąpi jeszcze w tym roku ale dokładna data debiutu uzależniona jest od sytuacji rynkowej.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry