G1 w sieci Era

Opublikowano: 20 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , ,

Sieć Era będzie od lutego wyłącznym dystrybutorem telefonu Google’a G1 – ujawnia Gazeta Wyborcza. Wszystko za sprawą T-Mobile, jednego z udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Tym samym Polska stanie się jednym z pierwszych państw, w którym pojawi się ten aparat telefoniczny. Do tej pory G1 miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Telefon Google’a oprócz dobrze znanych funkcji takich jak dotykowy ekran, GPS bądź też aparat 3,2 Mpix jest wyposażony w system open source Android, dzięki któremu możliwe jest obsługiwanie ok. 700 aplikacji (m.in. Gmail, Google Maps, YouTube).

Szczegóły oferty nie są na razie ujawniane przez przedstawicieli Ery, ale jak sugeruje Andrzej Pomarański z biura prasowego nacisk będzie położony na transmisję danych.

http://wyborcza.pl/1,82244,6178602,Era_da_nam_telefon_Google_a.html

Sylwester KozakG1 w sieci Era

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.