G1 w sieci Era

Sieć Era będzie od lutego wyłącznym dystrybutorem telefonu Google’a G1 – ujawnia Gazeta Wyborcza. Wszystko za sprawą T-Mobile, jednego z udziałowców Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Tym samym Polska stanie się jednym z pierwszych państw, w którym pojawi się ten aparat telefoniczny. Do tej pory G1 miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Telefon Google’a oprócz dobrze znanych funkcji takich jak dotykowy ekran, GPS bądź też aparat 3,2 Mpix jest wyposażony w system open source Android, dzięki któremu możliwe jest obsługiwanie ok. 700 aplikacji (m.in. Gmail, Google Maps, YouTube).

Szczegóły oferty nie są na razie ujawniane przez przedstawicieli Ery, ale jak sugeruje Andrzej Pomarański z biura prasowego nacisk będzie położony na transmisję danych.

http://wyborcza.pl/1,82244,6178602,Era_da_nam_telefon_Google_a.html

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry