HYPERmedia dla rządu

Opublikowano: 18 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W sieci obecny jest już nowy serwis Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pod adresem uokik.gov.pl internauci mogą znaleźć wyczerpującą informację na temat samego urzędu oraz skorzystać z jego pomocy. Autorem nowych stron www jest Agencja HYPERmedia.

Agencja HYPERmedia została wybrana do zaprojektowania i wykonania nowego serwisu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nowe funkcjonalne i przejrzyste strony www, zastąpiły stary serwis, który zdaniem pracowników urzędu nie spełniał wystarczająco oczekiwań jego użytkowników.

Na stronach nowego serwisu internauci mogą znaleźć wiele wyczerpujących informacji m.in. na temat samego urzędu, jego zadań i działalności oraz pomocy z jakiej mogą skorzystać konsumenci i przedsiębiorcy. Jednocześnie wiadomości te przedstawione są w dostępny sposób dzięki przejrzystej budowie serwisu oraz wielu ułatwień, takich jak rozwijane menu na stronie głównej czy wyszukiwarka. Dostępne jest również biuro prasowe Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Internauci mogą korzystać z jego archiwum bądź subskrypować komunikaty prasowe wprost na swoją skrzynkę e-mail. Możliwe jest także pobranie plików z aktami prawnymi, a także publikacjami z zakresu polityki konsumenckiej, konkurencji oraz pomocy publicznej. Każdy użytkownik serwisu może również zadać pytanie pracownikowi urzędu drogą e-mailową, wpisując je w formularzu na odpowiedniej podstronie.

http://www.uokik.gov.pl

Sylwester KozakHYPERmedia dla rządu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.