MeetDomainers 2010

Kolejne MeetDomainers – spotkanie branży inwestorów domenowych – odbędzie się już 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie.

„Chcesz pracować wtedy kiedy TY masz czas i ochotę? Chcesz w pracy czuć klimat wakacji przez cały rok? Przyjedź do Sopotu i poznaj inwestorów domenowych z Polski, Szwecji, Hiszpanii, Niemiec, Luksemburga czy Stanów Zjednoczonych. Poświęć im dwa dni a dowiesz się jak zarabiać na domenach” – przekonuje organizator spotkania Daniel Dryzek, właściciel ponad pięciu tysięcy domen.

„Chcesz zacząć e-biznes? Nie masz domeny? Zastanawiasz się na ile ważna jest dobra nazwa, by odnieść sukces w binzesie internetowym? Włącz się do dyskusji z Michałem Brańskim – współtwórcą portalu o2.pl. Ucz się od najlepszych, korzystaj z ich doświadczenia” – zachęca Agnieszka Dryzek, organizator spotkania.

Jeśli chcesz płacić niższe podatki – załóż firmę na Cyprze lub w innym raju podatkowym. Na MeetDomainers dowiesz się jak to zrobić krok po kroku.

Osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych zysku z jednej domeny po roku od inwestycji? Jak pokazuje przykład domeny lekarze.pl – to możliwe. Podczas Spotkania MeetDomainers odbędzie się jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. W poprzednich latach zostały sprzedane domeny za ponad pół miliona złotych. W Sopocie będzie można licytować między innymi haker.pl, ogrodnictwo.pl oraz księgowość.pl.

Organizatorzy, jak co roku, podkreślają, że nie zabraknie okazji do nawiązania cennych biznesowo kontaktów. „W tym roku stawiamy na networking przy okazji meczów siatkówki plażowej. Może pomyślimy o drużynach sympatyków IDNów i nonIDNów?” – z przekorą dodaje Agnieszka Dryzek.

Sponsorami MeetDomainers są miedzy innymi: ddfund.eu – fundusz domen, a także giełda domen Aftermarket.pl, firmy parkingowe: Sedo, NameDrive, DomainSponsor oraz NetArt – firma hostingowa, rejestrator i giełda domen.

Więcej informacji o MeetDomainers oraz rejestracja na stronie Spotkania: http://MeetDomainers.eu Promocyjne ceny biletów są dostępne do końca czerwca.

Organizatorzy zapraszają także na pierwsze zagraniczne Spotkanie MeetDomainers współorganizowane z firmą NameDrive. Już 27-28 sierpnia 2010 w Hotelu Hilton w Manchesterze będzie szansa na poznanie brytyjskiego rynku domen i jego największych inwestorów. Szczegóły na stronie http://MeetDomainers.co.uk

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry