Merlin.pl wysyła przez paczkomaty

Paczkomaty 24/7 – usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost – są już dostępne dla klientów Merlin.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy e-sklepu mogą przesyłać swoje internetowe zakupy za darmo. Opcja „Wyślij przez paczkomat” skierowana jest do kupujących na www.merlin.pl, którzy zalogują się na stronie www.projekt01.pl i przyłączą do akcji. Uczestnicy kampanii zyskują benefity i rabaty, a biorąc udział w konkursach mają szansę na dodatkowe nagrody.

Paczkomaty 24/7 to innowacyjne rozwiązanie na rynku pocztowym w Polsce. Partnerami usługi, oprócz Merlin.pl, są Intymna.pl oraz Komputronik.pl. Wprowadzenie automatów na rynek wspiera Projekt 01. Do akcji testowania propozycji InPost przyłączyło się ponad 5 tysięcy aktywnych internautów. Dzięki integracji e-sklepów z system uczestnicy kampanii mogą za darmo przesyłać do automatów produkty zamówione u największych partnerów akcji.

Usługa Paczkomaty 24/7 szybko zyskuje kolejnych zwolenników. Obecnie prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy są zainteresowani przyłączeniem do akcji. Korzyści wynikające z uczestnictwa w niej dostrzega także coraz więcej internautów logujących się do Projektu 01. Jestem przekonany, że to dopiero początek rewolucji jaką spowodują paczkomaty na polskim rynku pocztowo-kurierskim. – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

W ramach współpracy partnerskiej z firmą InPost sklep Merlin.pl udostępnił swoim użytkownikom opcję „Wyślij przez paczkomat”. Dzięki temu tysiące osób kupujących codziennie na stronie www.merlin.pl może sprawdzić w ramach Projektu 01, jak działa usługa Paczkomaty 24/7.

Chcemy oferować naszym klientom wszystkie dostępne na rynku formy dostawy, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą InPost i włączyliśmy się do akcji Projekt 01. Dzięki temu stwarzamy możliwość przetestowania usługi Paczkomaty 24/7 za pośrednictwem naszego sklepu. – mówi Anna Bogdańska, Prezes Zarządu Merlin.pl.

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Sieć 150 automatów zlokalizowanych w wybranych miastach na terenie całego kraju, daje kupującym możliwość samodzielnego decydowania kiedy i gdzie odbiorą swoją paczkę. Przez pierwsze tygodnie funkcjonowania usługa dostępna jest w ramach Projektu 01. Kampania potrwa do 30 września 2009 roku.

www.projekt01.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry