Militaria w Wirtualnej Polsce

Każdy, kto poszukuje w Sieci informacji o szeroko pojętej tematyce „militariów”, sięgać może na strony nowego serwisu Wirtualnej Polski – militaria.wp.pl. Współpraca portalu z liczącymi się na rynku partnerami, w tym redakcjami magazynów branżowych, zaowocowała bogactwem profesjonalnych materiałów dotyczących strzelectwa, myślistwa, heraldyki, historii wojskowości, sprzętu bojowego oraz broni.
„Staraliśmy się, by nasz serwis był nie tyle miejscem zakupu wysokiej jakości sprzętu myśliwskiego, wiatrówek, czy łuków, co propagatorem wiedzy o bezpiecznym z nich korzystaniu. – mówi Tomasz Maj z Wirtualnej Polski – Wraz z partnerami zadbaliśmy o to, by w dobrym stylu przybliżać Internautom tematykę militariów. Przedstawiamy nowinki sprzętowe oraz techniczne, podpowiadamy, gdzie można złapać bakcyla przygody, jak przygotować się do ekstremalnej wyprawy, przybliżamy historie najważniejszych bitew. Przede wszystkim zaś uczymy rozważnego podejścia do broni palnej oraz białej.”

Serwis podzielono na czytelne działy: Wiatrówki, Broń i Sprzęt, Adrenalina, Historia i eksploracja oraz Co kupić?. Korzystając z poszczególnych z nich zgłębić można tajniki broni pneumatycznej, palnej i czarnoprochowej, sięgnąć do informacji na temat mieczy, noży, sztuk walki. Zamieszczone tu artykuły przygotują natomiast do emocjonującej wyprawy po miejscach związanych z historią wojskowości w Polsce. Miłośników tematu zainteresuje zarówno historia, jak też współczesna technika wojskowa.

„Militaria.pl, jako partner serwisu, gwarantuje użytkownikom Wirtualnej Polski dostęp do najświeższych wiadomości o tematyce strzeleckiej, wojskowej i survivalowej. Nie zabraknie też nowinek z rynku sprzętu paramilitarnego.” – deklaruje , szef marketingu Militaria.pl.

Za pośrednictwem serwisu militaria.wp.pl można nie tylko kupić, akcesoria militarne, karabinki, pistolety gazowe, wiatrówki, repliki broni, czy wykrywacze metalu, ale również na bieżąco aktualizować swoją wiedzę o targach broni, konkursach, spotkaniach miłośników wojskowości. Innymi słowy, militaria.wp.pl to serwis, który powinien stanowić żelazną pozycję w porannej „prasówce” każdego militarysty.

www.wp.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top