Minikarta Era PayPass – projekt płatności zbliżeniowych

Minikarta Era PayPass to pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku podjęta przez operatora telefonii komórkowej, we współpracy z bankiem i organizacją płatniczą. Minikarta Era PayPass będzie dostępna dla klientów już w pierwszej połowie grudnia 2009 roku. Jest to wspólny projekt Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polbank EFG i MasterCard.

Inicjatywa wprowadzenia na rynek Minikarty Era PayPass jest kolejnym krokiem partnerów w kierunku oferowania usług łączących nowoczesne rozwiązania z różnych branż w jeden produkt. Minikarta będzie dostępna jako dodatkowa usługa dla posiadaczy Karty Kredytowej Polbank-Era – pierwszej na polskim rynku partnerskiej karty kredytowej banku i firmy telekomunikacyjnej, gwarantującej zwrot części poniesionych wydatków. Każdy posiadacz Karty Polbank-Era będzie mógł zamówić Minikartę Era, przykleić ją na swój telefon komórkowy i w ten innowacyjny sposób płacić za drobne zakupy.

karta PayPass na tel

Mini Karta Era PayPass jest wygodną alternatywą dla płatności gotówkowych i ułatwia klientom robienie drobnych zakupów. Wystarczy umieścić ją  na telefonie komórkowym, aby  była zawsze pod ręką. W celu  dokonania transakcji należy zbliżyć telefon z Minikartą do specjalnego czytnika PayPass, a płatność od razu zostanie wykonana. Minikarta umożliwia dokonywanie jednorazowej płatności do 50 zł i nie wymaga potwierdzania transakcji kodem PIN czy podpisem, dzięki czemu cała operacja trwa bardzo krótko. Wszystkie płatności dokonane przy użyciu Minikarty Era PayPass będą potwierdzane bezpłatnym SMS-em. Dodatkowo, również wydatki dokonane Minikartą objęte są programem Bonus Era – klienci otrzymają za nie 1% zwrotu, łącznie do kwoty 750 zł rocznie.

Wierzymy,  że wydanie Minikarty Era PayPass to pierwszy krok na drodze do pełnej integracji telefonii mobilnej i usług finansowych. Za kilka lat klienci sieci Era nie będą potrzebowali portfeli, ponieważ telefon komórkowy zastąpi gotówkę, a także dotychczasowe karty płatnicze oraz lojalnościowe. – powiedział  Krzysztof Dzięcioł, Dyrektor Departamentu Mobilnych Usług Rynku Prywatnego w Polskiej Telefonii Cyfrowej.

PayPass jest zbliżeniowym sposobem płatności, zapewniającym klientom szybszą i wygodniejszą alternatywę dla gotówki przy płaceniu za codzienne drobne zakupy.

Za Minikartę Era PayPass odpowiadają:
•    Polska Telefonia Cyfrowa, jako operator telefonii komórkowej, który Minikartę Era PayPass oferuje swoim klientom;
•    Polbank EFG, jako wydawca Kart kredytowych Polbank-Era;
•    MasterCard, jako organizacja płatnicza oferująca zbliżeniowy sposób płatności MasterCard® PayPass™.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry