mytribe – komunikator społecznościowy z Grupy Onet.pl

Grupa Onet.pl udostępniła w sieci wersję beta nowego produktu – komunikatora społecznościowego mytribe. To program, który ułatwia i upraszcza równoczesne korzystanie z wielu popularnych usług sieciowych – serwisów społecznościowych, komunikatorów, kont pocztowych, blogów czy feedów RSS. Po skonfigurowaniu programu wystarczy już tylko jedno logowanie – do swojego konta w aplikacji, żeby na bieżąco śledzić, aktywnie uczestniczyć i komunikować się w Internecie.

mytribe połączył w jednym miejscu konta kilkunastu popularnych w Polsce serwisów społecznościowych, w tym np. Facebook, Nasza-Klasa, MySpace, Twitter, Grono, Fotka, czy GoldenLine. Aplikacja powiadamia na bieżąco o interesujących użytkownika wydarzeniach i pozwala uczestniczyć w społecznosciach dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej.

mytribe to również nowy komunikator, który pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie kontakty i rozmawiać z użytkownikami innych komunikatorów takich jak Gadu-Gadu, Tlen i inne. Komunikator ułatwia też obsługę wielu kont mailowych, śledzenie ulubionych blogów i subskrybowanych kanałów RSS pozwala pozostać w kontakcie z całym kręgiem bliższych i dalszych znajomych oraz współpracowników, bez konieczności odwiedzania kolejnych stron internetowych, czy używania wielu różnych programów. Aplikacja przechowuje bezpiecznie zakodowane loginy i hasła użytkownika i sama loguje się do wybranych przez użytkownika serwisów.

Serwisy społecznościowe, również w Polsce, cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy korzystają często z kilku z nich jednocześnie, obsługując konta mailowe, czytając blogi, czy używając komunikatorów. Onet stworzył prostą i bezpieczną aplikację, o której można powiedzieć, że rozpoczyna nową kategorię komunikatorów społecznościowych. – mówi Łukasz Wejchert, prezes Grupy Onet.pl.

mytribe, to pierwsza taka aplikacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie. Niebawem udostępnimy wersję na Maca i Linuxa. Wtyczki obsługujące poszczególne serwisy udostępniane są na otwartej licencji co umożliwia rozwijanie ich, a także tworzenie całkowicie nowych. Dzięki temu każdy, nawet mniejszy serwis bedzie mógł stworzyć plugin do mytribe. – deklaruje Marcin Malinowski, Dyrektor Zarządzający Działem New Business Development Grupy Onet.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry