Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

– Polacy na nowo zaczynają interesować się inwestowaniem oraz produktami i usługami finansowymi. Inwestujemy z powrotem w fundusze oraz akcje. Znowu rośnie zapotrzebowanie na informację finansową – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Portal finansowy Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści oraz narzędzia. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką.

W latach 2007-2009 spółka Money.pl rozpoczęła iwestowanie, tworząc Grupę Kapitałową Money.pl oraz integrując posiadane serwisy w sieć Money.pl Business Network. W jej skład wchodzą: Money.pl, e-Prawnik.pl, Favore.pl, Interaktywnie.com, MyStock.pl, iWoman.pl, Blogvertising.pl, iBroker.pl, Zixo.pl i BusinessClick.com. Przychody spółki w roku 2008 osiągnęły poziom blisko 20 mln zł.

Już w majowym zestawieniu badania Megapanel PBI/Gemius Grupa Money.pl przekroczyła 4 mln użytkowników. W czerwcowym odnotowano 4 276 992 użytkowników i 53 876 659 odsłon.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry