Poszukaj pracy podczas wakacji

Choć wakacje w pełni, Wirtualna Polska rozwija serwis Praca. Do grona partnerów witryny dołączył właśnie serwis Praca.info, dzięki czemu co miesiąc strony praca.wp.pl uzupełniać będzie blisko 500 nowych anonsów z ofertami zatrudnienia. WP wprowadziła też internetowy kreator listów motywacyjnych.
Serwis Praca Wirtualnej Polski (praca.wp.pl) udostępnia w tej chwili internautom niemal 100 tysięcy ofert pracy z kraju i zagranicy. Portal współpracuje z liderami rynku w dziedzinie ogłoszeń: Pracuj.pl, Jobpilot.pl, HRK.pl oraz Jobs.pl.

„W tej chwili przedstawiamy użytkowników największą w polskiej sieci liczbę ogłoszeń o pracę. – mówi Joanna Ruczyńska, Kierownik Grupy Styl Życia Wirtualnej Polski – Staramy się przy tym, by nasz serwis był kompletnym źródłem informacji dla każdego, kto szuka pracy i kto chce ją zaoferować. Prezentujemy bieżące wiadomości z rynku pracy, aktualne zmiany w prawie pracy, sondaże, psychotesty, poradniki. Reagując na uwagi i potrzeby użytkowników tworzymy kompleksowe opracowania własne. Staramy się podpowiadać i pomagać. Wśród udostępnianych przez nas narzędzi znaleźć można np. kalkulator płac, czy nowość – kreator listów motywacyjnych.”

Wdrożony właśnie kreator listów motywacyjnych pomaga stworzyć tego rodzaju pismo; wystarczy w odpowiednie rubryki wpisać swoje dane bądź skorzystać ze sformułowań proponowanych przez redakcję i zapisać dokument na dysku. Gotowy materiał można oczywiście modyfikować.

W serwisie znaleźć można także gotowe wzory CV i listów motywacyjnych, również w językach obcych (angielskim, niemieckim), słownik stanowisk, poradniki, w tym „Poszukiwanie i rekrutacja pracownika”, „Zarządzanie personelem”, „Praca za granicą”. Studentów i uczniów z pewnością zainteresuje dział „Praktyki”, w którym WP publikuje wyłącznie oferty odbycia staży i praktyk pracowniczych.

www.praca.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top