Premiera nowej wyszukiwarki pf.pl

Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm i domeny pf.pl uruchomił nową wielofunkcyjną wyszukiwarkę. Zmiana obecności Panoramy Firm w Internecie to odpowiedź firmy Eniro Polska na rosnące oczekiwania klientów i użytkowników serwisu oraz wdrożenie nowego modelu obecności firmy w Internecie, przetestowanego już w innych krajach.

Główne elementy www.pf.pl to: Panorama Firm, mapa, wyszukiwarka Google oraz Poczta. Nowa koncepcja serwisu, opartego na wielofunkcyjnej wyszukiwarce, sprawdziła się już w Szwecji, Danii, Finlandii i Norwegii. Połączenie mechanizmu przeszukującego bazy danych Panoramy Firm oraz funkcjonalności wyszukiwarki Google zapewnia użytkownikom łatwy i szybki dostęp do zasobów portalu oraz całej sieci www.

'Zawrotne tempo życia, potrzeba szybkiego dostępu do informacji sprawia, że stawiamy coraz wyższe wymagania narzędziom, których zadaniem jest ułatwić nam codzienne życie. Z przeprowadzonych przez nas badań* wynika, że większość naszych klientów oczekuje od www.pf.pl szybkiej i efektywnej wyszukiwarki danych – powiedziała Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska. – Nowe oblicze serwisu internetowego jest odpowiedzią na potrzeby klientów i użytkowników Eniro. Jesteśmy przekonani, że www.pf.pl wprowadza nową jakość na polskim rynku usług wyszukiwania’.

Wyszukiwarka umożliwia przeszukanie bazy yellow pages (Panorama Firm) oraz całego Internetu (Google). Panorama Firm to baza zawierająca dane o prawie milionie firm i instytucji z całej Polski. Zintegrowanie bazy danych z mapą umożliwia użytkownikom www.pf.pl zlokalizowanie firmy w szybki i łatwy sposób.

Bezpłatna Poczta oferuje skrzynki pocztowe o pojemności 50 MB, skuteczne zabezpieczenia antyspamowe, przyjazny interfejs i łatwą nawigację.

Nowy serwis to efekt współpracy Eniro Polska z firmą NetSprint. W skład zespołu projektowego weszli architekci systemu oraz zespół programistów, a prace nadzorowali kierownicy projektu z Eniro Polska i Netsprint.

http://www.pf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top