Prepaid również w wp.pl

Z serwisu prepaid.wp.pl Wirtualnej Polski (wp.pl) stworzonego we współpracy z Linia1 można w łatwy i szybki sposób zasilić telefon PrePaid o kolejne jednostki. Po dokonaniu autoryzacji płatności na telefon komórkowy użytkownika przesyłana jest wiadomość tekstowa (SMS) z nowym kodem PrePaid. Kod może być zamówiony zarówno dla właściciela telefonu, jak i innej osoby poprzez podanie jej numeru telefonu na który zostanie przesłany SMS z kodem. Serwis obsługuje posiadaczy telefonów PrePaid wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Przez cała dobę 7 dni w tygodniu w szybki i łatwy sposób zasilać więc można za pośrednictwem Wirtualnej Polski PopKarty, telekarty Simplus oraz konta Tak Tak.

Opłaty regulować można za pomocą elektronicznych kart płatniczych Visa, MasterCard dzięki systemowi autoryzacji eCard, lub poprzez konta bankowe Inteligo oraz e-card.

Pre-paid to usługa telekomunikacyjna działająca na zasadzie przedpłaty. Można z niej korzystać dzięki specjalnej, aktywnej karcie SIM, posiadającej określony limit czasu połączeń. Pre-paid oznacza, że Klient płaci z góry za określoną ilość jednostek taryfowych. Wykupiony limit maleje proporcjonalnie do wykonywanych przez niego połączeń. Wyczerpane konto uzupełnia się specjalnymi kuponami. W Polsce jest ponad 6 milionów abonentów tej usługi stanowiącej około 50% wszystkich abonentów GSM.

http://prepaid.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry