Prepaid również w wp.pl

Opublikowano: 8 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Z serwisu prepaid.wp.pl Wirtualnej Polski (wp.pl) stworzonego we współpracy z Linia1 można w łatwy i szybki sposób zasilić telefon PrePaid o kolejne jednostki. Po dokonaniu autoryzacji płatności na telefon komórkowy użytkownika przesyłana jest wiadomość tekstowa (SMS) z nowym kodem PrePaid. Kod może być zamówiony zarówno dla właściciela telefonu, jak i innej osoby poprzez podanie jej numeru telefonu na który zostanie przesłany SMS z kodem. Serwis obsługuje posiadaczy telefonów PrePaid wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Przez cała dobę 7 dni w tygodniu w szybki i łatwy sposób zasilać więc można za pośrednictwem Wirtualnej Polski PopKarty, telekarty Simplus oraz konta Tak Tak.

Opłaty regulować można za pomocą elektronicznych kart płatniczych Visa, MasterCard dzięki systemowi autoryzacji eCard, lub poprzez konta bankowe Inteligo oraz e-card.

Pre-paid to usługa telekomunikacyjna działająca na zasadzie przedpłaty. Można z niej korzystać dzięki specjalnej, aktywnej karcie SIM, posiadającej określony limit czasu połączeń. Pre-paid oznacza, że Klient płaci z góry za określoną ilość jednostek taryfowych. Wykupiony limit maleje proporcjonalnie do wykonywanych przez niego połączeń. Wyczerpane konto uzupełnia się specjalnymi kuponami. W Polsce jest ponad 6 milionów abonentów tej usługi stanowiącej około 50% wszystkich abonentów GSM.

http://prepaid.wp.pl

Sylwester KozakPrepaid również w wp.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.