Z Wirtualnej Polski do Evolution Media Net

Szymon Szmigiel, dotychczasowy kierownik sprzedaży w należącej do Wirtualnej Polski sieci reklamowej AdTotal, rozpoczyna pracę w Evolution Media Net. Jego zadaniem będzie pokierowanie i dalszy rozwój działu sprzedaży bezpośredniej oraz wsparcie działu sprzedaży międzynarodowej.

Szymon Szmigiel z początkiem czerwca br. obejmuje w Evolution Media Net stanowisko dyrektora działu Z Wirtualnej Polski do Evolution Media Net 1sprzedaży bezpośredniej. Jego pierwszym zadaniem będzie rozwój struktur, rekrutacja kolejnych pracowników, a następnie pokierowanie sprzedażą bezpośrednią i realizacja wytyczonych przez zarząd celów sprzedażowych. Do zadań nowego dyrektora będzie także należało wspieranie sprzedaży międzynarodowej w odniesieniu do klientów bezpośrednich.

Szymon Szmigiel przeszedł do Evolution Media Net wprost z portalu Wirtualna Polska, z którym był związany od kilku lat i gdzie ostatnio kierował sprzedażą sieci reklamowej AdTotal. Odpowiadał tam między innymi za kontakty z klientami bezpośrednimi oraz z domami mediowymi, takimi jak Starcom Next, Mediaedge:cia, Media Direction OMD, ZED Digital czy Value Media. Od września 2008 do maja 2011 był także członkiem zarządu IAB Polska.

– Cieszę się, że Szymon dołącza do naszego zespołu. To doświadczony specjalista, którego kontakty i wiedza są dla nas bardzo cenne. To zresztą nie ostatni taki transfer personalny. Stawiamy na najlepszych i takich właśnie ściągamy do naszej firmy. –  powiedział Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net.

www.evolutionmedia.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry