CR Media sprzedaje Grupie Eurozet spółkę Ad.point

Zgodnie z zawartą 13 kwietnia umową warunkową 100 procent udziałów CR Media S.A. w grupie radiowej Ad.point przejdzie w ręce Eurozet Sp. z o.o. CR Media Consulting SA zachowuje dotychczasowy status współpracy z grupą radiową Ad.point.
W ostatnich miesiącach CR Media S.A. prowadziła rozmowy dotyczące sprzedaży udziałów w Ad.point z kilkoma kontrahentami. Oferta przedstawiona przez Eurozet Sp. z o.o. była bardzo korzystna dla spółki i zgodna z jej dalszymi planami rozwoju na rynku mediów, co zdecydowało o sprzedaży 100 procent udziałów. Do realizacji kontraktu dojdzie pod warunkiem pozytywnego efektu due diligence i zgody UOKiK.

„Dla Grupy Eurozet ta inwestycja jest konsekwencją przedstawionej w ubiegłym roku strategii rozwoju.” – mówi Monika Bednarek, Prezes Zarządu Eurozet Sp. z o.o. – „W skład Grupy Ad.point wchodzą dwie silne marki, działające z sukcesem na lokalnych rynkach. Chcemy ten sukces rozwijać” – dodaje Monika Bednarek.

Umowie warunkowej sprzedaży towarzyszy umowa trójstronna między Ad.point, CR Media Consulting S.A. i Eurozet, na mocy której CR Media Consulting S.A. zachowuje dotychczasowy status we współpracy z Ad.point.
„Zmiana właściciela nie zmienia relacji między Ad.point a CR Media Consulting, z punktu widzenia naszych klientów i partnerów nic się nie zmienia” – mówi Ryszard Wojciechowski, prezes CR Media Consulting S.A. i CR Media S.A.

Po debiucie na giełdzie i integracji z Internet Group, CR Media Consulting S.A. koncentruje się na projektach związanych z Internetem. „Będziemy rozwijać nasze działania jako brokera na rynku radiowym, jednocześnie kontynuując ekspansję w obszarze nowych mediów. Dzięki naszym kontaktom handlowym pozostaniemy jednym z najważniejszych partnerów Ad.point kontynuując wspólne projekty i współpracę na dotychczasowych warunkach” – zapewnia Ryszard Wojciechowski.

W związku z zawartą transakcją dotychczasowe umowy zawarte przez Eurozet, CR Media Consulting oraz Ad.point z agencjami reklamowymi nie ulegają zmianie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top