II Kongres Użytkowników Oprogramowania TETA

Opublikowano: 21 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

200 kluczowych klientów TETY S.A. wzięło udział w Kongresie Użytkowników Oprogramowania, który odbył się w dniach 16-17 czerwca w Wiśle. Spotkanie stało się okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań TETY – Portalu Korporacyjnego, systemu Cash Management oraz modułu obsługi wierzytelności. Zaprezentowano również strategię rozwoju firmy i jej produktów. Partnerami kongresu były Microsoft, Oracle oraz Hewlett – Packard.

„Już po raz drugi zaprosiliśmy naszych Klientów na Kongres, na którym pokazaliśmy, że nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy oraz naszych produktów. Myślę, że tego typu spotkania są także idealną okazją do wymiany doświadczeń biznesowych i pogłębiania wiedzy. Niezmiernie ważne dla mnie jest również to, że po raz kolejny uhonorowaliśmy grono naszych klientów statuetkami „TETA”. Tak jak przewidywałem – to spotkanie wpisało się na stałe w kalendarz organizowanych przez nas konferencji i cieszyło się, również w tym roku, ogromnym zainteresowaniem naszych klientów” – powiedział Jerzy Krawczyk, Prezes TETA S.A.

Organizatorzy w trakcie dwóch dni spotkania, które odbywało się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, zapewnili uczestnikom duży wybór tematyczny wykładów prowadzonych w dwóch nurtach. Użytkownicy pakietu TETA 2000, rozwiązania opartego na technologii Oracle, mogli zapoznać się z trendami rozwojowymi aplikacji, nowymi możliwościami raportowania oraz zaawansowaną integracją z MS Office. Inną linię wykładów zorganizowano myślą o użytkownikach pakietu TETA Biznes Partner, aplikacji opartej o bazę danych MS SQL. Uczestnicy mieli okazję poznać nowości w pakiecie, między innymi moduł obsługi przelewów elektronicznych.

Na obu panelach również odbyły się prezentacje systemów TETA CRM oraz TETA Controlling, na przykładzie wdrożeń w Auto-Centrum oraz EuroLOT.

Kongres stał się również okazją do podziękowania Klientom. Podczas wieczornej imprezy pod nazwą TETAMaraton Kabaretowy, prowadzonej przez kabaret Hrabi, rozdano statuetki „TETA”.

W kategorii „Lider Innowacji” wyróżniono GRENE za rozwój modułu obsługi magazynów wysokiego składowania w pakiecie TETA 2000 oraz Metro Warszawskie za długoletnią współpracę i udział w rozwoju pakietu TETA Biznes Partner

„Liderami Wdrożenia” zostały ZUG „Gazomet” za największe wdrożenie pakietu TETA Biznes Partner oraz Leszczyńska Fabryka Pomp za najpełniejsze wykorzystanie możliwości pakietu TETA 2000.

http://www.teta.com.pl

Sylwester KozakII Kongres Użytkowników Oprogramowania TETA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.