Moneybookers i Dotpay na specjalnych warunkach

IAI-Shop.com wprowadził dla swoich klientów automatyczne księgowanie wpłat z Moneybookers i Dotpay. Oba systemy płatności oferują specjalne, obniżone prowizje klientom IAI Shop.com. Dzięki temu udogodnieniu właściciel sklepu nie musi ręcznie zatwierdzać każdej wpłaty klienta dokonywanej w tych systemach. Wpłata klienta będzie widoczna bezpośrednio po jej dokonaniu.

W ten sposób lista integracji IAI-Shop.com pozwalająca na automatyczne księgowanie płatności jest najdłuższa na rynku oprogramowania sklepów internetowych i obejmuje obok Moneybookers i Dotpay, także PayPal, Przelewy24, PolPay oraz Płatności.pl. Integracja IAI-Shop.com z tymi systemami pozwala na automatyczne księgowanie wpłat, ponadto IAI-Shop.com jest zintegrowane z wieloma innymi systemami płatności, ale bez opcji automatycznego księgowania.

„Od zawsze ceniliśmy sobie swobodę wyboru partnerów przez naszych klientów. W odróżnieniu od wielu z naszych konkurentów nie dajemy naszym klientom wybrania tylko jednego słusznego dostawcy systemu płatności, kuriera, porównywarki cen i platformy aukcyjnej. Klienci muszą mieć pełną swobodę wyboru partnerów, inaczej zamierają mechanizmy wolnorynkowe, co w ostatecznym rachunku bije w sprzedawców internetowych i ich klientów.” – przekonuje Paweł Fornalski, CEO IAI S.A.

Specjalne warunki dla klientów IAI-Shop.com są wyjątkową ofertą. Moneybookers prowadzi agresywną politykę cenową wprowadzając bardzo niskie prowizje od transakcji, które teraz, specjalnie dla klientów IAI-Shop.com zostały jeszcze dodatkowo obniżone do wartości:

– 2,0% + 0,19zł za transakcje kartą płatniczą lub przelewem bankowym,
– 1,5% + 0,19zł za transakcje portfelem internetowym.

Również w ramach współpracy z Dotpay klienci IAI-Shop.com otrzymują preferencyjne warunki w postaci obniżki prowizji od transakcji z 2,8 do 2,4% (jednak nie mniej niż 0,30zł).

Dla sklepu, który przez systemy płatności generuje przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie obrotu takie warunki oznaczają nawet kilkaset złotych oszczędności miesięcznie. Oszczędności dla sklepu mogą być wyższe niż przeciętny abonament w IAI-Shop.com. Uwzględniając koszt abonamentu za całość usługi IAI-Shop.com który wynosi nawet 99zł netto (749zł dla największych sklepów bez limitów) na miesiąc, kilkaset złotych miesięcznie oznacza, że zamiast działać w pojedynkę lepiej skorzystać ze zniżki grupowej która przewyższy koszt opłaty za platformę IAI-Shop.com.

Dzięki temu że z IAI-Shop.com korzysta ponad 500 sklepów internetowych realizujących ponad 70 000 zamówień miesięcznie jesteśmy silnym partnerem do negocjacji dla firm zewnętrznych. Pozwala to nam wynegocjować specjalne warunki dla naszych klientów, niedostępne dla pojedynczych sklepów internetowych. W naszym przypadku doskonale sprawdza się stare powiedzenie, że w grupie jest siła. Myśląc strategicznie o biznesie warto wybierać silnych partnerów. Można powiedzieć że tworzymy elitarny klub sprzedawcy internetowego. – dodaje Paweł Fornalski.

Oba wprowadzone systemy, czyli Moneybookers i Dotpay, są silnymi graczami na rynkach UE. Z pewnością skorzystanie z ich usług będzie korzystne, szczególnie dla sklepów, które poważnie myślą o prowadzeniu eksportu.

www.iai-shop.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry