Nasza Explorer – przeglądarka dla fanów szkolnych znajomych

Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie świata bez Naszej-Klasy mamy dobrą wiadomość. Polscy internauci dostają specjalnie „stuningowaną” wersję nowej przeglądarki Microsoftu, Internet Explorera 8.0. Ta informacja ucieszy również użytkowników Onetu i Allegro.

logo-nasza-klasaPrzygotowanie do uruchomienia projektu trwały sześć miesięcy. Nowy Internet Explorer oferuje nie tylko polską wersję językową – ma również wychodzić naprzeciw wymaganiom polskich użytkowników. Serwisy partnerskie analizowały zachowania internautów i na tej podstawie wprowadziły nowe funkcjonalności. Częściami wspólnymi wprowadzonych zmian są obiekty Web Slice, akceleratory oraz wyszukiwarki.

Nikt nie zna tak dobrze internautów jak największe serwisy w Polsce. Idąc tym tropem zdecydowaliśmy się zaproponować współpracę Onetowi, Allegro i Naszej Klasie, byśmy mogli wspólnie stworzyć produkt realnie dostosowany do przyzwyczajeń i potrzeb polskiego użytkownika Internetu. To zupełny przełom w historii naszej firmy. Oddaliśmy produkt w fazie produkcyjnej naszym partnerom, by mogli dostosować go do wymagań swoich użytkowników. Dziś przyszedł dzień, by pokazać efekty naszej pracy – powiedział Patryk Góralowski z polskiego biura Microsoft.

W wersji Internet Explorer + Nasza-Klasa.pl dodano wyszukiwarkę, która po zalogowaniu do serwisu ma pozwalać na efektywniejsze z niego korzystanie. Umożliwi na przykład ustalić czy osoba, na którą natkniemy się w sieci, jest naszym znajomym. Będąc zalogowanym do naszej-klasy już z poziomu przeglądarki można sprawdzić czy dana osoba ma swój profil w serwisie. Można również jednym kliknięciem przesłać wiadomość znajomym z Naszej-Klasy z interesującym artykułem z Onetu lub ciekawą aukcją na Allegro.

Znaczący odsetek użytkowników portalu nasza-klasa.pl korzysta z Internet Explorera. Dzięki ósmej wersji przeglądarki IE dostęp do portalu będzie dużo łatwiejszy i pozwoli na lepszą interakcję pomiędzy użytkownikami – mówi Adam Wesołowski product manager serwisu nasza-klasa.pl.

Zmian, nowych funkcjonalności niby niedużo, ale polski akcent może wzmocnić pozycję zarówno Naszej-Klasy jak i Internet Explorera. Specjalną wersję przeglądarki można pobrać ze stron serwisu społecznościowego.

Źródło: Nasza-Klasa

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry