Nowości w Merlin.pl

PayPal, DPD, przesyłki ekonomiczne i Klub Merlina – oto nowe rozwiązania, które wraz z początkiem czerwca wprowadza sklep internetowy Merlin.pl.
Sklep internetowy Merlin.pl poszerza formy płatności oraz dostawy o nowe opcje. Dodatkowo wprowadza w życie program „Klub Merlina” czyli atrakcyjne rozwiązania rabatowe i gratyfikacyjne dla stałych Klientów.

Sklep uruchamia systemem płatności PayPal. Należący do koncernu eBay PayPal jest jednym z największych operatorów elektronicznych płatności. Merlin.pl uruchamiając nowa usługę, chce dotrzeć do większej liczby klientów zagranicznych, jak i krajowych. System PayPal jest bardzo popularny zagranicą – korzysta z niego ponad 140 milionów użytkowników w ponad 190 krajach świata, w Polsce 400 tysięcy użytkowników. Umożliwia wysyłanie i otrzymywanie bezpiecznych płatności w internecie każdej osobie, która dysponuje adresem e-mail.

Kolejną nowością są rozbudowane opcje dostawy. Obok usług oferowanych przez firmę kurierską UPS i Pocztę Polską, Merlin.pl wprowadza usługi kuriera DPD. DPD to jeden z czołowych dostawców usług logistycznych w Europie, codziennie dostarcza ponad 1.5 miliona paczek w 35 krajach. Ceny za przesyłki w DPD są takie same jak w UPS, ale teraz Klienci mają większą możliwość wyboru sposobu odbioru przesyłki.

Udogodnieniem ze strony Merlin.pl jest również udostępnienie oferowanej przez Pocztę Polską korzystnej ekonomicznej przesyłki pocztowej – opłata wynosi  tylko 6 zł, a przy zakupach powyżej 90 zł – jedynie 3 zł.

2 czerwca sklep uruchomił program dla stałych Klientów – Klub Merlina. Wszyscy Klubowicze zyskują liczne korzyści, m.in. dostęp do specjalnych promocji „Tylko w Klubie Merlina”, wcześniejszy dostęp do wyprzedaży, oferty specjalne Partnerów Klubu, specjalne rabaty zakupowe w wysokości 5%, tańszą lub bezpłatną dostawę oraz możliwość otrzymywania informacji o nowościach ze znacznym wyprzedzeniem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry