Axel Springer Polska rozszerza ofertę e-wydań

Axel Springer Polska od poniedziałku 9 listopada rozszerza formułę e-wydań na wszystkie tytuły ze swojego portfolio. Gazety i magazyny wydawcy będą dostępne w wersji elektronicznej poprzez e-kiosk.pl.

Do tej pory w formacie e-wydań dostępnych było pięć tytułów wydawcy – Fakt, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Forbes i Newsweek. Od poniedziałku do listy dodawane będą sukcesywnie pozostałe tytuły motoryzacyjne (Auto Świat 4×4, Auto Świat Poradnik), wszystkie tytuły komputerowe (m.in. Komputer Świat i PLAY) oraz tytuły młodzieżowe (Popcorn, Dziewczyna) i regionalny dziennik Sport. W formacie e-wydania ukażą się także tytuły o rzadkiej częstotliwości, np. Auto Świat Katalog.

Oferta obejmuje możliwość zakupu prenumeraty lub pojedynczych egzemplarzy gazet i magazynów. Dzięki e-wydaniom czytelnicy otrzymają możliwość zamawiania tytułów z każdego miejsca na świecie i łatwej archiwizacji kupowanych wydań.

„E-wydania są dla wydawców prasy nowym, ale coraz popularniejszym kanałem dystrybucji treści, a dla czytelnika łatwym sposobem na kontakt z ulubionym tytułem. Dostępność prenumeraty w postaci e-wydań jest również atrakcyjną propozycją dla firm, które korzystają z prasy w swojej działalności” – mówi Rafał Kamiński, dyrektor dystrybucji w Axel Springer Polska.

W wersji elektronicznej na stronach e-kiosk.pl pojawi się każde wydanie tytułu Axel Springer Polska wchodzące na rynek od 9 listopada.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top