eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch

Dzięki technologii firmy eGazety, polskie tytuły dołączyły do grona gazet, które można czytać na bijącym rekordy popularności urządzeniu firmy Apple.

Do tej pory żaden z polskich tytułów nie miał swojej mobilnej wersji dedykowanej na urządzenia iPhone oraz iPod touch. eGazety jako pierwsza firma w Polsce umożliwiła użytkownikom tych urządzeń czytanie gazet w nowoczesnej cyfrowej formie.

Dzięki aplikacji eGazety Reader na iPhone oraz iPod touch użytkownicy mogą pobierać i czytać (nawet w trybie offline) tytuły takie jak: Dziennik, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Newsweek, Polityka, Wprost, a także wiele innych. Elektroniczne wydania udostępniane za pomocą aplikacji są dokładnymi kopiami wydań papierowych dostępnych w kioskach – zawierają ten sam układ stron, treści redakcyjne, reklamy oraz dodatki regionalne.

Aplikacja eGazety Reader jest bezpłatna i dostępna w AppStore od 1 czerwca br. Aby za jej pomocą czytać mobilne e-wydania ulubionych tytułów wystarczy  zarejestrować się w serwisie www.egazety.pl oraz dokonać zakupu gazety. Istnieje także możliwość wyboru darmowych wydań testowych. Pełna oferta firmy eGazety to blisko 300 tytułów prasowych. Obecnie eGazety Reader jest najchętniej pobieraną bezpłatną aplikacją w App Store w kategorii „News”.

www.egazety.pl/iPhone

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top